Güncel Haberler

ŞUHUT-KART Halkımızın Hizmetinde…

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un önemli projelerinden bir tanesi olan KENTKART projesi hayata geçiyor. Başkan Bozkurt’un geçtiğimiz aylarda müjdelediği ŞUHUT-KART artık satışa sunuldu. Konuyla alakalı olarak bilgiler veren Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, “Her alanda olduğu gibi Şuhut Belediyesi olarak, ulaşım alanında yenilikçi ve günümüzün gerekliliklerine göre hareket ediyoruz. Bu manada geçtiğimiz aylarda müjdesini verdiğimiz ŞUHUT-KART ile alakalı tüm altyapı çalışmalarımız tamamlandı. Şuanda Şuhut-Afyonkarahisar arasında ulaşım hizmeti sağlayan tüm ulaşım firmalarında ŞUHUT-KART kullanımı başladı. Vatandaşlarımız bu  kartlarını Belediyemizin eski Su Arıza Biriminin bulunduğu noktada oluşturulan Kart Satış noktası başta olmak üzere ulaşım hizmeti sunan Belediyemiz Otobüs Yazıhanesi ve diğer firmaların irtibat bürolarından temin edebilirler” dedi.
Başkan Bozkurt, Kartlı sisteminin hem teknolojiyi yakalamak hemde, ulaşım hizmetinin daha sağlıklı ve verimli olabilmesi adına önemli bir adım olduğunu belirterek, “Ulaşım sektöründe de yenilikçi çözümlerle halkımızı buluşturmaktan mutluyuz” dedi. Başkan Bozkurt, Kartlı sistemin büyükşehirlerin haricinde, birçok il, ilçe ve hatta belde belediyelerinde dahi kullanılan bir sistem olduğunu vurgulayarak, Şuhut’un da bu manada teknolojiyi en azami derecede kullanması için gayretleri olduğunu belirtti.
Ayrıca Sistemin kullanışı ile ilgili de bilgiler veren Başkan Bozkurt, sistemin sadece belediyeye ait şirketlerde değil diğer Şuhut-Afyonkarahisar arası yolcu taşımacılığı yapan şirketlerde de kullanılacağını belirterek, Şehiriçi araçlarında da bu sistemin geçerli olduğunu ifade etti. Kartlı sistemin vatandaş yararına bir uygulama olduğunu da sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.