Güncel Haberler

HÜSEYİN EROĞLU’NA AÇIK ÇAĞRI…

Şuhut Milli Eğitim İlçe Müdürü Hüseyin Eroğlu’na açık çağrıdır. Kişi kendi hırs ve çıkarlarına, makamını ve mevkini kullanarak iş ve işlen yapma veya yapmamaya yeltenmemelidir.

Bu gün Kabir çıkışında bir yakınımın resmi olarak Şuhut Belediye Başkanlığına ve Şuhut Milli Eğitim İlçe Müdürüne, İlçemiz Yalı Mahallesi 153 ada 148 ve 149 parsellerde bulunan taşınmazlarının Uygulama imar planında İlköğretim Okul Alanı olarak bulunmakta olup; Parsellerin kamulaştırılması veya İlköğretim alanı dışında tutularak mağduriyetinin giderilmesi talepli dilekçesine Şuhut Milli Eğitim İlçe Müdürlüğünün 23/01/2013 gün ve 25886866.841.02/173 sayılı yazınızla ödenek talebinde bulunulduğu ifade edilmiştir.

Aradan gecen üç yıla yakın bir sürede ödenek talebi ile ilgili bir gelişmenin olmadığını  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin EROĞLU’na ben bu gün ilçemizde bir cenaze merasimi çıkışında ifade ederek ödenek talebinin yenilenmesini sözlü olarak yakınım adına ifade ettim. Sayın MEB İlçe Müdürü beklenmedik bir şekilde kendisine değil başkasına kiraya verilen bir yerle ilgilenmeyeceğini şahsıma ifade etmiştir. Bende bunun görevi kötüye kullanmak olduğunu, bu şekilde bir idarecilik olamayacağını yüzüne söyledim.

Şimdi Soruyorum. Sayın Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin EROĞLU bu yazılanlar yalan deyin. Yeni Camii’de cemaat önünde Kuran-ı Kerim’e el koyarak yemin edin.

Abdullah UMURHAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.