Güncel Haberler

Hemşerimiz Sayın Prof.Dr. Veysel EROĞLU yaptıkları yatırımları İlçeler bazında açıklamaya başlamıştır.

Hemşerimiz Sayın Prof.Dr. Veysel EROĞLU son 2 haftadır, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Afyonkarahisar İl Özel İdaresi, Milli Eğitim, Sağlık, Ulaştırma Bakanlıkları ve diğer kurumların son 9 yılda Afyonkarahisar İlçelerine; Tarım, ormancılık, çevre, eğitim, sağlık, altyapı ve diğer konularda yaptıkları yatırımları İlçeler bazında açıklamaya başlamıştır.

Takip edebildiğim kadarı ile Emirdağ, Bayat, Hocalar, İscehisar, İhsaniye ilçelerine son dokuz yıldır yaptıkları hizmetleri geniş bir şekilde basınımız kanalı ile halkımızla paylaşmıştır. Yapılan hizmetler detaylı ve ayrıntılı bir şekilde rakamlarla veriliyor. Yapılan hizmetler göz doldururken geçmiş iktidar dönemleri ile de kıyas edilebilir.

Sayın bakanımızın kendi bakanlığı kanalı ile yaptığı yatırımlar listenin baş tarafını doldururken nerede ise tek başına diğer bakanlıkların hizmetlerine denk hizmetler üretmektedir. Ülkemizin ve İlimizin sulu tarıma geçmesinde ve sulu tarımın artmasında bakanımızın katkıları muazzam olmuştur. Rakamlarda bunu göstermektedir.

Burada yapılan hizmetlerden ziyada İlçemize yapılan hizmetler ne zaman açıklanacaktır. Bu açıklama yapıldığı zaman www.suhuthaber.com ve Anayurt Gazetesi kanalı ile siz okuyucularımızla mutlaka paylaşılacaktır. Ancak bu hizmetler hepsi bir araya getirilerek broşür haline getirilirse güzel olur düşüncesindeyim. Basını sürekli takip eden bizler bile açıklanan hizmetleri takip edememe endişesi taşıyorsak halkımızın bu açıklamalardan sadece basın kanalı ile bilgilendirilmesi yeterli olmayacağı düşüncesi oluşmasına neden olmaktadır.

Bakanımızın İlçelerimize yapılan yatırımlar açıklama ile beraber bir kitap veya broşür halinde bir bütün halde bir araya getirilmesi hizmetlerin daha iyi anlaşılmasına vesile olacaktır.

Sağlıklı Olun Sağlıklı Kalın.

24.04.2012 tarihinde Abdullah UMURHAN tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.