Güncel Haberler

Hemşerimiz Sayın Prof.Dr. Veysel EROĞLU yaptıkları yatırımları İlçeler bazında açıklamaya başlamıştır.-2

Sayın bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU’nun Afyonkarahisar İlçelerine yaptığı yatırımları açıklamasını köşemize almıştık. Yapılan hizmetlerin 2002 yılından bu güne kadar neler olduğu, hangi alanlara, ne oranında yatırım yaptıklarını açıkladığını ifade ettikten sonra bir öneride bulunmuştuk. Afyonkarahisara yapılan tüm yatırımları bir kitapçık veya broşür haline getirmesini istemiştik. Bu güzel hizmetleri halkımız daha iyi görür demiştik.

İktidar kanadından ve bakanımızdan olumlu veya olumsuz bir tepki gelmezken dostlarımız endişelerini ve serzenişlerini ifade ettiler. Dostlarımızın duygu ve düşünceleri bizim için her zaman değerli ve önceliklidir. Dostlarımızda bilirler ki bizde her zaman istişareye önem veririz. Eleştirel düşünceye saygımız vardır. Bizimde düşüncelerimizi ifade etmemiz en doğal hakkımızdır.

Doğruları ahirete saklamayacağız. Bu dünyada ifade edeceğiz. Nasıl iktidarı en sert şekilde eleştirdiğimiz gibi yapılan hizmetleri söyleyeceğiz ve önerilerde bulunacağız. Afyonkarahisar Kamu-Sen İl Temsilciliğimiz döneminde çeşitli projeleri kamuoyu ile paylaştık; O projeler zaman içerisinde kabul gördü ve uygulamaya geçmiştir. Bu günde doğruyu söyleyeceğiz. Güzeli alkışlayacağız. Önerilerde bulunacağız, projeleri açıklayacağız. Yaparlarsa Allah Razi Olsun diyeceğiz. Yapmazlarsa bu sözler bizim taahhütlerimizdir. Hem de aylar önce yıllar önce taahhütlerimizdir. Hem de basın yolu ile yazılı taahhütlerimizdir. Allah bize veya düşüncemize iktidar olma fırsatı verirse teker teker uygulayacağımız projelerimizdir.

Değerli dostlar; Ülkümüzden, çizgimizden, kızıl elmamızdan, Nizm-ı Alem ülkümüzden, İlahi Kelimetullah sevdamızdan zerre olsun Elhamdülillah sapmadık. Her zaman ve her ortamda önce ülkem dedik, demeye de devam edeceğiz. Baskılara, tehditlere, şantajlara boyun eğmedik, eğmeyeceğiz. Hak bildiğimiz yolda mücadele ettik, edeceğiz.

Siyaset ve toplum mühendisliği bir bilim dalıdır. Mutlaka hedefe giden yolda bir tuğla koyduk, koymaya da devam edeceğiz.

Sağlıklı Olun. Sağlıklı Kalın

03.05.2012 tarihinde Abdullah UMURHAN tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.