Güncel Haberler

Belediye Hizmet Binasında Değişim…

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un talimatıyla belediyemiz hizmet binasında köklü değişiklikler yapıldı. Belediye Başkanımız Bozkurt’un halkımıza vermiş olduğu modern belediyecilik hizmeti sözünü gerçekleştirmek adına yapılan çalışma ve değişiklikler ile belediyemiz modern bir görünüm kazandı. Konuyla alakalı olarak bilgiler aktaran Başkan Bozkurt, belediye hizmet binasında kullanılan mobilya ve diğer hizmet araçlarının yaklaşık 30 yıllık bir mazisi olduğunu ve miadını doldurduğunu kaydetti. Başkan Bozkurt, ilçe halkına modern belediyecilik sözü verdiğini hatırlatarak, bu manadaki ilk çalışmanın başlatıldığını kaydetti.

DSC_0038Çalışmalar neticesinde eski ve Şuhut Belediyesine yakışmayan mobilya ve oturma düzeninin yeniden yapılandırıldığını belirten Başkan Bozkurt, mobilya ve oturma planının sıfırdan değiştirildiğini söyledi. Başkan Bozkurt çalışma ile birlikte belediye hizmet binasında bulunan, ağ yapılanmasının da yeniden yapıldığını ifade etti. Başkan Bozkurt, Modern belediyecilik hizmeti ile alakalı çalışmaların bunlarla kısıtlı kalmadığını 2016 yılı içerisinde vatandaşlarımızın belediyemizle ilgili iş ve işlemlerinin daha hızlı ve kolay olması için bilgisayar alt yapı ve donanım çalışmalarınında sürdürüldüğünü söyledi. Yapılan çalışmalar neticesinde vatandaşlarımızın Şuhut Belediyesi internet sitesi üzerinden bir çok hizmete tek tuşla ulaşabileceğini kaydeden Başkan Bozkurt, “Halkımıza verdiğimiz sözlerimizi bir bir gerçekleştiriyoruz. İnşallah Modern Belediyecilik sözümüzüde 2016 yılı içerisinde tamamen gerçekleştirmiş olacağız. Bu çalışmamızın hayata geçmesiyle birlikte, vatandaşlarımız belediyemizle alakalı işlemlerini sitemiz aracılığı yapabilecekleri gibi, belediyemize gerçekleştirecekleri ödemeleri de banka ve internet şubeleri aracılığıyla da gerçekleştirebilecekler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Haziran 2024
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930