Güncel Haberler

BAŞKAN ADAYLIĞI VİZESİ ALDIMI…!

Şuhut Belediye başkanı Recep BOZKURT babası rahmetli Sabri BOZKURT tarafından işletilen ve kendisinin de işletmeciliğini yaptığı Züdcaciye dükkanını kapatması ilçemizde gündem konusu oluşturdu. Belediye seçimlerinin yaklaşması aday adaylarının konuşulmaya başlandığı bir dönemde iş yerini kapatması anlamlı bulunurken “Bakan Veysel EROĞLU’ndan önümüzdeki dönem adaylık vizesi aldı” yorumlarına neden oldu. 2014 yerel seçimlerinde Ak Partiden Şuhut Belediye başkanlığı için adı geçenler arasında Bakan danışmanı Mehmet Şenbabaoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi, Ak Parti Şuhut İlçe kurucu üyesi, aynı zamanda ilçe başkanlığı yapan Ömer Tuncay ile beraber bir çok eski, yeni siyasi ve bürokratın adı geçmekte idi.

“Belediye başkanı Recep Bozkurt seçimlere yaklaşık bir yıl kaldığı bir zamanda  baba yadigarı iş yerini kapatması Bakan Veysel EROĞLU’ndan 2014 seçimlerinde Şuhut Belediye başkanı adayı gösterileceği vizesini aldı.” Yorumlarına neden olmuştur.

12 comments

 1. alsada bundan birşey olmaz arkadaşlar şuhutun başında recep yerine mevlüt can olsaydı dahada ilerlerdi şuhut 4 yıldır hiçbir iş yaptığı yok bakan yapıyor buda bakıyor

  • Ayrıca; Ak Parti Şuhutta Recep BOZKURT’tan daha iyisinimi bulacak. Bazıları bulanık suda balık avlıyor. Başkanı yıpratıp, kandileri adaylığı kapma peşindeler.

 2. ümit korkmaz

  ne bozkurt ne de ömeri istemiyoruz, şenbabaoğlu sülalasinden hasan veya mehmet yakışır ya da mevlüt can gelsin.

 3. esnaf yapamaz bu işi devlet memuru gelsin..

 4. Başkan görevini en iyi bir şekilde yapmıştır. Bakan var iken tabiiki bakanın dediklerini yapacak. Ekip çalışması içinde bulunacak. Belediye meçlisinden hiç destek almadan bu hizmetlerin gelmesini sağlamıştır. 2. dönem adaylığı hak etmiştir.

 5. recep gider…

 6. Adam daha ne yapacak. yalakalikmi yapsin millete .Suhutta olmayan hizmet bu adam zamaninda oldu .oncekiler satarak birseyler yaptilar buda bakan sayesinde cook iyi seyler ortada. nankor olmayalim. eger daha iyisi varsa takdir Suhutlunun ve Bakanindir o daha iyisini bilir.

 7. Şuhuta hakkıyla hizmet edecek, koltuk doldurmak değil, iş yapılmasını istiyorsa şuhutlu Erdal Çınarı belediye başkanı yapmalıdır Başka kim gelirse gelsin herkezin cebi yine boş kalacaktır

 8. mevlüt can aday olsun

  Şuhut Haber Admin’i Olarak bu yorumu biz yapmadık. Yapılan yorumu yayınlıyoruz…

 9. ilçemizin gördüğü ve göreceği en iyi bakan ve belediye başkanı şansını anlamayanlara….

 10. ilçemiz için,ülkemiz için yapılan hizmet ve gayretleri lütfen siyasi kılıflara,isimlere endekslemiyelim bunların sonuçlarını bizler ve bizden önceki kuşak pahalıya ödedi lütfen……..

 11. RECEP BAŞKANLA YOLA DEVAM EDİLMELİ.GENÇ,DİNAMİK,DÜRÜST KARDEŞİMİZ.ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.