Güncel Haberler

Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları köyleri ziyaret ediyor…

Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile köyleri ziyaret ederek gençlerle bir araya geliyor. Anayurt köyünü ziyaret eden Ak Gençler,parti ve çalışmalarıyla ilgili olarak köy sakinlerine bilgiler vererek destek istediler. Üye çalışması da yapan gençlere ilgi yoğun oldu.

Konuyla ilgili olarak ziyarette konuşan Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, köyleri ziyaret ederek amaçlarının köylerdeki gençlerle bir araya gelip gençlere yapılan yatırımlar ve hizmetlerle ilgili bilgilendirmeyi amaçladıklarını kaydetti. Hedeflerinin Şuhut’taki yaklaşık 8 bin gence ulaşarak onlarla kucaklaşmak olduğunu ifade eden, Başkan Çatalkaya, “Köy ziyaretlerimiz süratle devam edecek. Elhamdülillah köylerimizde bizlere partimize ilgi ve alaka görülmeye değer bir durumda . İnşallah partimizin çalışmalarını ve hizmetlerini gençlerimize anlatarak 2015 seçimlerinde hedefe ulaşacağız. Ziyaretlerimizin asıl amacı tanışıp kaynaşmaktır” dedi. Başkan Çatalkaya, köy ziyaretinde kendilerini ağırlayan Anayurt Köyü sakinlerine, Köy Muhtarı Adem Kartal’a, Mehmet Yıldırım’a teşekkür etti.

Başkan Çatalkaya’ya ziyaretinde, Ak Parti Şuhut Yönetim Kurulu üyeleri, Murtaza Türel, Serdar Akdemir, Salih Can Demir,  Ramazan Altınkaya, İsmail Erol ve Hakan Güzel eşlik etti.

IMG_0036

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.