Güncel Haberler

Yol ne zaman bitirilecek..!

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu’un makamında ziyaret etti Başkan Bozkurt ile Genel Müdür Uraloğlu ile projeler ve Afyonkarahisar Şuhut yolu çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulundular. Karayolları genel müdürü Uraloğlu Afyonkarahisar Şuhut arası yarım kalan yolun en kısa zamanda bitirileceğini ifade ettiği konuşmasında Şuhut belediye başkanı Recep Bozkurt’da Misafirperverlikleri için Uraloğluna teşekkür etti Başkan Bozkurt Şuhut Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce hazırlanan Şuhut Tarihi kitabı ve temsili Şuhut Keşkeği Çömleğini hediye etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu”Başkanımıza ziyareti için çok teşekkür ederiz. Şuhut için çok güzel projeleri var. Bizde güzel projeler için elimizden geleni yapacağız. Kısa süre içerisinde Şuhut-Afyonkarahisar yolundaki çalışmalarında tamamlanacak. Önümüzdeki günlerde bizde yapıla çalışmaları yerinde inceleyeceğiz”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.