Güncel Haberler

Yoğun Çalışıyorlar…

İYİ Parti Şuhut İlçesi İl Genel Meclisi Adayı İşmail Kahvecioğlun Karaadilli Kasabası ile Mahmut Köyümüzü, Anayurt, Uzunpınar, Yarışlı,  Balçıkhisar,köylerini ziyaret ettiler.

Ziyaretlere İl başkan yardımcısı Abdullah Umurhan ile ilçe başkanı Cengiz Oral katılırken, parti yöneticilerimiz hazır bulundu.

İYİ Partinin yerelde izleyeceği politikalar hakkında bilgilerin aktarıldığı ziyaretlere özellikle vatandaşlarımı yoğun ilgi gösterdi. Gittikleri yerlerde vatandaşların samimiyeti ile karşılanan il genel meclisi adaylarımız misafirperverlikleri için vatandaşlara teşekkürlerini sundular ve İYİ PARTİ yerel yönetim anlayışını her bir köyümüze ulaştırma sözü vererek ziyaretlerini tamamladılar.

Ziyaretlerin sonrasında İyi Parti İlçe Başkanlığında İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Baş Danışmanı Prof. Dr. Abdülkadir Akçan, İl Başkanı Mehmet İnkaya, İl Başkan Yardımcısı Abdullah Umurhan, İlçe Başkanı Cengiz Oral ve yönetim kurulu 31 Mart yerel seçimlerinde Millet İttifakı olarak Şuhut’ta seçimleri kazanaçaklarını ve yapılması gerekenlerin değerlendirdiği bir toplantı yaptıkları ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.