Güncel Haberler

ÜLKÜ OCAKLARI’NDA BAYRAMLAŞMA…

 Mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Afyonkarahisar İl Başkanlığının tarihi Afyonkarahisar evlerinden olan ve Mevlevi Türbe Cami-inin avlu kısmına bakan İl Ocak Başkanlığı hizmet binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programı oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Bayramlaşma programına; MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Aziz ASLAN ve Yönetimi, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin YILMAZ, MHP Merkez İlçe Başkanı Alper YAĞCI ve Yönetimi, MHP Sinanpaşa İlçe Başkanı Bekir YILDIRIM, Ülkücü İşçiler Derneği Afyonkarahisar İl Başkanı Orhan OKUR ve Yönetimi, Sandıklı ve Çobanlar İlçe Ocak Başkanları ve Yönetimleri, Sinanpaşa İlçemizden Ocağa bayramlaşmaya gelen gençler ve çok sayıda sivil vatandaş anılan programa katılım sağladı.

Bayramlaşmalar sırasında, örf ve adetlerimizin gerçekleştirildiği, bu mübarek bayramlarda, karşılıklı olarak birlik ve beraberliğin önemine değinildi. Bayramlaşmaya gelen misafirlere gül suyu ve afyon lokumu ikram edildi. İl Ocak Başkanı Emre Burak Tağ ve İl Ocak Yönetimi, görev aldıkları zamandan bu yana gerçekleştirdikleri faaliyetleri bayramlaşma merasiminde misafirlerle paylaştı ve bundan sonraki süreçte yapılması plânlanan faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.