Güncel Haberler

TCDD EMEKLİLERİNİ UNUTMADI

TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri; Bölge Müdürlüğü görevinin 4. yıl dönümünde Emekli personel ile bir araya geldi. Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleşen Hediye Takdim Töreninde emekli personeli Sendika ve Dernek Başkanları, Bölge Müdür Yardımcıları, Servis Müdürleri de yalnız bırakmadı.
Bölge Müdürü Adem Sivri, törende yaptığı konuşmada emekli personel ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni hayatlarında sağlık ve huzur dilekleri ile 164 yıllık geçmişi ile ülkemizin en büyük ve en köklü kuruluşlarından biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’na yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederek yeni hayatlarında başarılar diledi.
Konuşma sonrası emekli personeller tek tek kürsüye davet edilerek isimlerine özel sunumu ile Demiryolu sembolü köstekli saatler TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’un selamları ile emekli personele takdim edildi. Emekli personel de duygularını ‘’Biz bu kurumdan ekmek yedik, kurumumuz tarafından hatırlanmak çok onur verici, çok mutlu olduk, emeği geçenlere teşekkür ederiz’’ şeklinde ifade ettiler. Hediye töreni Günün anısına aile fotoğrafı çekilerek sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.