Güncel Haberler

Şuhut Gönüllülerinden güzel bir hizmet daha…

Şuhut Gönüllüleri tarafından vekaleten kurban kesimi ile ilgili açıklama; İrtibat kurulan kasaplar ve et ticareti yapan hemşehrilerimiz üzerinden büyük baş hayvan tedarik edilerek, Şuhut merkez ve köylerimizde özenle tespit edilen ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Kesimler islami esaslara göre eda edilerek, hisse sahiplerine kurbanın künyesi, kilosu gibi bilgiler tüm datayları ile bilgilendirme yapılacaktır.
Belirlenmiş bir hisse ücreti şu an itibari ile olmamakla birlikte, hisse başı ücretin 1.500 TL civarında olması tahmin edilmektedir. Belirlenecek hisse oranında kurbanlık alınacağı ve her kurbanlığın fiyatının değişebileceği için şu an itibari ile bir ücret belirlenememiştir. Alınacak hayvanlar üzerinde 7 hisseye bölünecek ücret, hisse sahibine bildirilecektir. Yukarıda da belirtildiği üzere, alınacak hayvanların künye ve kilo vs bilgileri paylaşılacaktır.
Detaylı bilgi sahibi olmak isteyen ya da bağış yapmak isteyenler, aşağıdaki numaradan Barbaros Kılınçkaya’ya ulaşabilir.

Saygılarımızla,
Şuhut Gönüllüleri adına
Ecz. Barbaros Kılınçkaya
Tel: 0 532 285 97 01

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.