Güncel Haberler

Şuhut Akgençlik Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret etti..

Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Engelliler haftası nedeniyle, Şuhut’ta bulunan özel bir Engelli Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan gençler Asil Yasar Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek merkezin sahibi Kamil Bağadur’dan Rehabilitasyon merkezi ve öğrencileri hakkında bilgiler aldı. Rehabilitasyon merkezini ve öğrencilerini ziyaret eden Ak Gençler işyeri sahibi ile bir süre sohbet ederek, karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Akabinde öğrencileri ve sınıfları gezen ak gençler ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çekindiler.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, herkesin birer engelli adayı olduğunu hatırlatarak, “Engelli kardeşlerimizin her zaman yanındayız, ilçemizde bu manada hizmet veren Eğitim Kurumu Asil Yaşar Rehabilitasyon Merkezi’de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Çatalkaya, engellilerin en çok Ak Parti hükümetleri zamanında değer gördüğünün altını çizerek, “Hükümetimiz, partimiz engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olmuş ve onlar için özel düzenleme ve imkanlar sunmuştur.

Bizlerde böyle anlamlı bir haftada kardeşlerimizi ve kurumumuzu ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Ve bizlerin de birer engelli adayı olduğumuzu belirttik” dedi. 

akpgk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.