Güncel Haberler

Şekerbank’tan yerel medyaya destek…

‘Anadolu Bankacılığı’ stratejisi doğrultusunda üretimi destekleyen ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamayı amaçlayan Şekerbank’ın Şuhut Şubesi; bu amaç doğrultusunda bölgesel kalkınmada büyük öneme sahip yerel medyayı destekleyerek Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği ile kredi protokolü imzaladı. Yerel medyayı temsil eden dernek üyesi işletme sahiplerine avantajlı koşullar sunan protokol, Şekerbank Şuhut Şube Müdürü İlhan Aykanat ile Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Abdioğulları arasında imzalandı.
4 ay ödemesiz ya da 3 ayda bir taksit ödemeli kredi Şekerbank’ın 31 Temmuz 2013 tarihine kadar devam edecek “Taksitli Ticari-Esnaf Kredisi” protokolüne göre, Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği üyelerinin 50.000 TL’ye kadar olan kredi talepleri, 4 ayı ödemesiz ya da 3 ayda bir taksit ödemeli olarak karşılanacak. Avantajlı koşullarda sunduğu finansman desteği ile banka, aylık eşit taksitli, 60 aya kadar vadeli kredi için, %1.75 oranında faiz uygulayacak.

Bankacılık işlemlerinde %50’ye varan indirim avantajı

Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği üyelerinin, Taksitli Ticari-Esnaf kredisinden yararlanmaları için aynı zamanda Bankanın “Üreten Paket” ürününe sahip olmaları gerekiyor. Üreten Paket ürününde, müşteriler aldıkları kredinin ödeme planını kendileri belirliyor ve faiz oranını da kendileri seçebiliyorlar. “Üreten Paket” sahibi Dernek üyelerine Banka, Taksitli Ticari-Esnaf Kredisi avantajlarının yanı sıra; Havale, EFT ödemeleri ve diğer bankacılık işlemleri ile masraf- komisyonlarda %50’ye varan oranlarda indirim avantajı ve 12 yıla varan vade seçeneği sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.