İlçemiz Gazipaşa mahallesinden merhum Nuri Kahraman’ın oğlu ŞEHİT teğmen Nuri Kahraman ve Esat Kahraman’ın babası mustafa – tahir Kahraman ve Cumhuriyet Halk Partisi Şuhut ilçe başkanı Mehmet Kahraman ile Zehra sucu – havanur karakayanın abisi, kahveci esnafından bir süredir covid-19 tedavisi görmekte olan Hasan Hüseyin Kahraman vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet dost ve yakınlarına baş sağlığı dileriz.
Şuhut Haber
![](https://i0.wp.com/www.suhuthaber.com/wp-content/uploads/2020/11/1606484180499_FB_IMG_1606479066286.jpg?resize=296%2C330&ssl=1)
Allah rahmet eylesin.