Güncel Haberler

MHP Merkez İlçe’den belediyelere ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve yerel yönetimler komisyonu merkeze bağlı 7 belediye başkanını ziyaret ederek belediye çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulundular.
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı görevine tekrar seçilen Fevzi Kartal, 2023 için kolları şimdiden sıvadı. Seçimlerden hemen görev dağılımı yapan Başkan Kartal yeni oluşturulan yerel yönetimler komisyonunu üyeleri ile birlikte merkeze bağlı belediye başkanlarını makamında ziyaret etti. Başkan Kartal ve komisyon üyeleri sırasıyla geçtiğimiz hafta Beyyazı, Çayırbağ, Nuribey ve Işıklar’ı ziyaret etti.

“Yerel Yönetimler Komisyonumuzu oluşturduk”
Oluşturulan Yerel Yönetimler Komisyonu hakkında bilgiler veren Başkan Kartal, “Gerçekleştirilen ilçe seçimlerimizden hemen sonra yönetim kurulu üyelerimiz arasında görev dağılımı gerçekleştirdik ve komisyonlar oluşturduk. Yerel Yönetimler Komisyonu Başkanımız Hakan Akçay yönetiminde partili arkadaşlarımız belediyelerimiz ile her zaman istişare halinde olacaktır. Bu hafta komisyon üyelerimiz ile birlikte belediye başkanlarımızı ziyaret ederek tanışma ve istişarelerde bulunduk. Bundan sonraki süreçte belediye başkanlarımız, komisyonumuz ile birlikte halkımıza en güzel hizmeti vermek için yoğun bir şekilde çalışacaktır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.