Güncel Haberler

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Gençlik Parkı’nın temeli atıldı.

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesine bağlı Boyalı Köyü Muhtarı Faruk Oflaz, Prof. Dr. Dr. Veysel Eroğlu Gençlik Parkı’nın temelinin yapımına başlandığını bildirdi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun oluruyla Boyalı Köyü’nde başlanan Gençlik Parkı Projesi’nde temel duvarlarının yapımına başlanmasıyla birlikte köyde hummalı bir çalışmanın başladığını ifade eden Muhtar Oflaz, yaptığı açıklamada, “Her şey vakti gelince yapılıyor. Hizmette sınır yok. Yaz kış demeden görevimize devam etmekteyiz. Bugün Sayın Bakanımızın adını yaşatmak için Prf. Dr.Veysel Eroğlu Boyalı köyü Gençlik Parkı Temel atmasını başlattık. Parkımızın duvar yapımı başladı. Köyümüz için hayırlı uğurlu olsun. Hemşehrimiz ve Orman Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na Veysel Eroğlu Gençlik Park’ımıza yaptığı katkılarından dolayı teşekkür ederiz.”

SİNANPAŞA’NIN SORUNLARI MECLİSE GİDECEK

Oflaz, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Gençlik Parkı projesinde çocuk oyun alanı, basketbol sahası, açık etkinlik alanı, şelale-havuz ve düğün salonu ile sağlık ocağı hizmet binasının yer aldığını söyledi.

Faruk Oflaz ayrıca Sinanpaşa ilçesi protokolü olarak Salı günü Ankara’da meclise gideceklerini ve park projesini ve Sinanpaşa’nın sorunlarını mecliste Başbakan Ahmet Davutoğlu ve bürokratlarla paylaşacaklarını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.