Güncel Haberler

MÜFTÜLÜĞE 520 ADET KİTAP HEDİYE EDİLDİ…

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl İlçe Müftüsü Davut Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. İlçemiz Merkez, Köy Camileri ve Kuran Kurslarında dağıtılmak üzere ” İslam Peygamberi ve Peygamberler Tarihi” kitaplarını İlçe Müftülüğüne hediye edildi.  37 Merkez Cami, 79 Köy Cami, 3 Kasaba Cami, 16 Kuran Kursu olmak üzere toplam 135 Cami ve Kuran kursuna, 520 adet kitap seti dağıtılacak. Başkan Mustafa Çöl konu ile yapmış olduğu açıklamada ” Sandıklı Belediyesi olarak bu setleri İlçe Müftülüğüne kazandırmanın huzuru ve bahtiyarlığı içindeyiz. Bu setler Camilerimizde ve Kuran Kurslarımızda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız tarafından kullanıldıkça halkımızın hayır dualarını almak, İslami konuların yayılmasına vesile olmak bizlere nasip olduğu için çok mutluyum. Halkımızın her zaman yanında olduk bundan sonrada yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Sandıklı İlçe Müftüsü Davut Çalışkan da yaptığı açıklamada “Peygamberimizin Hayatını ve İslam Peygamberlerinin Tarihini Camilerimiz ve Kuran Kurslarımızda vatandaşlarımız ile buluşturduğu için Belediye Başkanı Mustafa Çöl’e teşekkür ediyorum. Umarım bu ve buna benzer  hayırlı hizmetler artarak devam eder.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.