Güncel Haberler

1.700 genç ile buluşmayı planladık..

IMG_0410Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlığı tarafından 1.700.000 Ak Genci ziyaret kampanyası kapsamında Şuhut’ta da ziyaretler süratle devam ediyor. Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Ak Parti Gençlik Kollarının Şuhut’ta, yaklaşık 1300 genç üyesinin bulunduğu belirterek, oluşturulan gruplarla bu üyelerin tek tek ziyaretinin devam ettiği kaydedildi. Ziyaretleri, Şuhut Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri, Köy ve mahalle temsilcileri ve üyelerin gerçekleştirdiği belirtildi. Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kollarının 1300 genç üyeyi ziyaret ettikten sonra, Şuhut’ta ilk defa oy kullanacak olan yaklaşık 1.700 genç ile buluşmayı planladıkları belirtildi.

Ak Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Çatalkaya, “Şuanda öncelikli hedefimiz yaklaşık 1300 üyemizi ziyaret edip, 2015 seçimlerinde ilk defa oy kullanacak olan gençlerimizle buluşup, onlara partimizin gençlere vermiş olduğu önemi ve eski Türkiye ile Yeni Türkiye, arasında farkı anlatacağız” dedi. Çatalkaya, Şuhut’ta 18-30 yaş arasında 6000 gencin olduğunu belirtip, 6000 bin gence ulaşmayı hedeflediklerini de ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.