Güncel Haberler

MHP Merkez İlçe Başkanından Kamu-Sen’e Ziyaret…

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe başkanı Fahri Feyzi Kartal ve yonetim kurulu üyeleri ile beraber Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Nizamettin Şenol ile Kamu Sen’e bağlı sendika başkanlarını ayrı ayri ziyaret etmiştir. İlk ziyaret bugün saat 16.00 daTürk Eğitim Sen hizmet binasında gerçekleştirilirken ikinci ziyaret Sendikaların toplu halde bulunduğu Kamu Sen hizmet binasında gerçekleşmiştir.

Karşılıklı görüş alışverişi halinde geçen ziyaret samimi bir havada gerçekleşmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe başkanı Fahri Feyzi Kartal Yapılan Genel Kuruldan sonraki ilk ziyaretlerinin SivilToplum Örgütleri içerisinde en etkin olanların başında gelen Kamu Sen’e yapmakta olduklarını ifade ederek siyasi gelişmeler hakkındaki görüşlerini heyette bulunanlarla paylaşmıştır.

Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Nizamettin Şenol yapılan ziyaret için memnuniyetlerini ifade ederek. Kamu çalışanlarının içinde bulundukları sıkıntıları dile getirmiştir. Şenol ; İş güvencesinin olmazsa olmazları olduğunu bu konuda yapılacak düzenlemelere karşı hukuki zeminlerde mücadele ederek engel olacaklarını ifade etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.