Güncel Haberler

Kocatepe İlkokulunda Okuma Bayramı.

Bolvadin Kocatepe İlkokulunda Okuma Bayramı düzenlendi.

Bolvadin İlçe Halk Eğitim Merkezi gösteri salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okumasıyla başladı. Programın açılışında konuşan eğitimin önemine dikkat çeken Kocatepe İlkokulu Müdürü Arif Kağnıcı, “Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan buğday ek, on yıl sonrasını düşünüyorsan ağaç dik, yüz yıl sonrasını düşünüyorsan insanını eğit” şeklindeki Çin ata sözünü anımsatarak, “2016-2017 eğitim-öğretim yılı başında öğretmenlerine teslim ettiğimiz çocuklar şu günde okuma yazmayı öğrenmiş durumda. Birazdan sunacakları farklı etkinliklerle bu mutluluklarını bizlerle paylaşacaklar. Bu süreçte emek veren öğretmen arkadaşlarıma, velilere ve öğrencilere çok teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra 1-A sınıfı öğrencilerinin Sınıf Öğretmenleri Aliye Şahan nezaretinde hazırladıkları şiirler, skeçler, dans gösterileri ve anne çocuk etkinliği sergisi izleyicilerden büyük beğeni ve alkış topladı.

Program sonunda birinci sınıf öğrencilerine madalyaları, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Badak, Türk-Eğitim Sen İlçe Başkanı Sadri Bayram, Kocatepe İlkokulu Müdürü Arif Kağnıcı ve Müdür Yardımcısı Sivar Akşit tarafından verildi. Programa öğrenci ailelerinden yoğun katılım gerçekleşti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.