Güncel Haberler

İYİ PARTİ TEŞKİLATI STK’LARI ZİYARET EDİYOR

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve teşkilat üyeleri sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor.
Ziyaretler kapsamında Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök, Şehit ve Gaziler Derneği şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Afyon Gazeteciler Derneği 2. Başkanı İsmail Akar, Afyon Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Girişimci İş adamları Derneği Başkanı Resul Sündük, Mimarlar Odası Başkanı Ferhun Sümer, Muharip Gaziler Dernek Başkanı Yusuf Yüksel ve Jeoloji Mühendisleri odası Şube Başkanı Yusuf Ulutürk ziyaret edildi.

Ziyaretlerde konuşan Başkan Mısırlıoğlu ” STK ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bu ziyaretlerimizde STK’larımıza Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in selamlarını iletiyoruz. Biz siyaset yapmak için gezmiyoruz. Ülke ekonomisi büyük bir çıkmaz içerisinde. Biz STK’larımızı ziyaret ederek onların sorunlarını ve sorunların çözümü noktasındaki görüşlerini dinleyerek not alıyoruz. Genel Başkanımız bu sorunları TBMM grup toplantılarında dile getiriyor. Bizde her hafta yapmış olduğumuz basın toplantısında bu konuları kamuoyuna yansıtıyoruz. Bu memleket hepimizin. Taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. Vatandaşa hizmet noktasında siyasi partiyi bir araç olarak görüyoruz, amaç olarak görmüyoruz. Demokrasiyle yönetilen ülkelerde siyasi partiler rekabet içinde çalışırlar. Bu rekabeti sürdürürken de incitmeden, toplumun değerlerine, kutsallarına, birlik beraberliğine zarar vermeden, hep beraber siyasi fikrimizle birlikte hizmet etme şansı buluruz. Bunu yanlış yerlerde kullanırsanız hem millet, hem devlet hem de başında bulunduğunuz parti zarar görür. Biz milletimize en iyi hizmetin verilmesi noktasında partimizi en üst seviyede temsil edip, vatandaşımızla birlikte memleket meselelerini konuşmaya çalışıyoruz. Teveccüh buyurur önümüzde iktidar görünür, iktidar fırsatı yakalarsak da şu an zaten gezdiğimiz alanlarda konulara vakıf oluyoruz.. Allah nasip ederse öyle bir durumla karşılaşırsak her şeye, her duruma hazırız. İYİ Parti kadrolarıyla her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek liyakate sahiptir.
STK Başkanları da “Afyonkarahisar İyi Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı Teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileriz.” dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.