Güncel Haberler

GÜNEYTEPEYE 3500M2 KİLİTLİ PARKE TAŞI…

İl Genel Meclisi üyesi Ömer TUNCAY  sitemize özel açıklamalarda bulundu. Güneytepe köyümüze her hangi bir haksızlık yapılmadığını 2013 yılında 3500 m2 kilitli parke taşı programa alındığını ifade etti.

Ayrıca İl Genel Meclisi Katip üyesi Ömer Tuncay; Güneytepe ile beraber Ortapınar köylerinin kanalizasyonlarının yeni tamamlandığını, bu nedenle parke taşı tahsislerinin yapılamadığını, 2013 yılında Ortapınar köyüne 4000 m2 ve Güneytepe köyüne 3500 m2 parke taşı programa alındığını ifade etti. TUNCAY sözlerine; Köyler arasında her hangi bir ayrım yapmadıklarını tüm Şuhut halkına eşit hizmet ettiklerini söyledi.

ŞUHUT HABER

One comment

  1. sayın yetkili tabloyu iyi incelemediğiniz belli oluyo tabloya bakarsanız ortapınar köyüne bu güne kadar 5320 m2 parke taşı döşenmiş gözüküyo bu senede verilirse 9320 leri görür ortapınar. güneytepe köyüde 3500 de kalır sizde bir ayrım yapmadığınızı düşünmeye devam edersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.