Güncel Haberler

GIDA TARIM İL MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Afyonkarahisar Gıda Tarım İl Müdürü Hüseyin Arap Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti. Sandıklı Belediyesine ait olan Kesimhanenin en son teknolojilerle donatılarak ve modernize edilerek günümüz şartlarına uygun bir hale getirilmesi konusunda fikir alış verişinde bulundu.

Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Gıda Tarım İl Müdürü Hüseyin Arap, Sandıklı ilçesinde faaliyet gösteren Sedef Sucuklarına ait Sucuk üretim tesislerinde incelemelerde bulundu. Yaklaşık çeyrek asırdır Sandıklıda Sucuk imalatı yapan Sedef Sucukları üretim tesisleri ile hijyen ve kalite anlamında bölgenin üretim tesislerine örnek olmaya devam ediyor. Bu tür tesislerin çoğalarak devam etmesini istediklerini ifade eden Başkan Çöl, “Bu şekilde hijyen ve kalite açısından örnek olan üretim tesislerini her zaman destekleyeceklerini belirtti. İnşallah en kısa zamanda Belediyemize ait kesimhaneyi Marka Kent Sandıklımıza yakışır hale getireceğiz. “dedi.

Başkan Çöl ve Gıda Tarım İl Müdür Hüseyin Arap’ın yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sedef sucukları İşletme sahibi Hüseyin Cinsel yapmış olduğu açıklamada “Sandıklımızın yapılan oteller ile birlikte Marka Kent olma yolunda ilerlediğini günden güne geliştiğini söyledi. Sandıklımıza gelen misafirlerimize hizmetin en iyisini sunmak için uğraşıyoruz, bu yüzden Sandıklımızın tanıtımı açısından tüm esnaflara büyük görev düşmektedir. Bizlerde Sedef sucukları olarak Sandıklımızı en güzel şekilde temsil ediyoruz.” dedi.

DSC_0202

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.