Güncel Haberler

FUTSAL OKUL SPORLARI GENÇ ERKEKLER VE KIZLAR GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI.

Okul Sporları 2021 – 2022 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan Gençler Kız ve Erkek Futsal grup müsabakaları Afyonkarahisar’da başladı. Afyonkarahisar, Antalya, Isparta, İzmir, Kütahya, Konya, İstanbul, Manisa, Eskişehir, Aydın, Muğla ve Denizli illerinin katılım sağladığı müsabakalar, Tınaztepe Spor Salonunda yapılan açılış seremonisi ile başladı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşının okunmasının ardından kürsüye çıkan Müdür Dereci, “İklimi sert insanı mert olan Afyonkarahisar’a hoş geldiniz. Sizleri Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yenilenin kazananı tebrik ettiği, fair play kuralları çerçevesinde kazasız, sakatlıksız bir maç diliyorum.” dedi.
Futsal Okul Sporları Genç Erkekler ve Kızlar Grup Müsabakaları 11 – 13 Şubat 2022 tarihleri arasında Afyonkarahisar Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe ve Çiğiltepe Spor Salonlarında yapılıyor. Müsabakalara çeşitli illerden 11 kız ve 11 erkek futsal takımı katılım sağlıyor.
13 şubat Pazar günü tamamlanacak olan müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlar, Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacak.
Müsabakaları takip etmek isteyen vatandaşlarımız kız takımlarının karşılaşmalarını Kocatepe Spor Kompleksi Çiğiltepe Spor Salonu, erkek takımlarının müsabakalarını ise Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe Spor Salonu’nda takip edebilirler.
Turnuvaya katılım sağlayan tüm takımlara başarılar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.