Güncel Haberler

DİNAR’DA ŞUHUT KONUŞULDU…

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Raşit Demirel Milliyetçi Hareket Partisi Dinar İlçe Teşkilatı ile toplantı düzenledi. Toplantıya;Şuhut MHP ilçe teşkilatından övgü ile bahseden MHP il başkanı Raşit Demirel; Malum seçim startını verdik. Afyonkarahisar ve İlçelerinde çok güzel gidiyoruz. Kendi çabalarımız ve Cenabı Hakkın yardımı ile Afyonkarahisar’da birinci partiyiz. İnşallah Afyonkarahisar’da en az  3 milletvekili çıkaracağız.

HALKIN MHP’YE İLGİSİ BÜYÜK

Bu hükümet’in politikalarından inşallah 8 Haziranda kurtulacağız. Afyonkarahisar Merkezde ve ilçelerinde çok güzel çalışmalar yapıyoruz. 5 Adayımızı 5 ayrı bölgeye ayırdık. Hafta sonları da birleşip istişare toplantısı yapıyoruz. Gezdiğimiz gördüğümüz yerlerde halkımızın bize karşı bir teveccühünün ve ilgisinin olduğunu memnuniyetle görüyoruz.

AFYONKARAHİSAR’DA MHPYE KATILIM BÜYÜK

Ben adaylarımızla birlikle bir kaç ilçe gezilerine katıldım. Şuhut, İhsaniye, Emirdağ ve Bolvadin’de bu yörelerde çok büyük ilgi olduğunu birebir gördüm. Özellikle Şuhut’ta Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’un başka yerden aday olması sebebiyle Şuhut halkının üzerinde ki baskıdan kurtularak Akparti’den partimize büyük katılım  sağlandı. Geçen hafta 70 arkadaşımızı partimize dahil ettik. İnşallah bu sayı daha da fazlaşacak. Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.