Çay İlçesinde Cami Temizliği Başladı
Çay Belediyesi tarafından ilçe içerisindeki camilerde temizlik çalışmaları başlatıldı
Belediye Başkanı Hüseyin Atlı açıklamasında; Belediyemiz tarafından ilçemizdeki camilerimizde düzenli olarak dezenfekte çalışmalarımızın yanında cami temizlik çalışmaları yapılıyor. Vatandaşlarımızın temiz ve huzurlu bir ortamda ibadet etmesi için temizlik çalışmalarımız düzenli olarak devam edecek dedi.
![](https://i0.wp.com/www.suhuthaber.com/wp-content/uploads/2021/04/IMG-20210402-WA0084.jpg?resize=660%2C330&ssl=1)