Güncel Haberler

Belediyesinden Çalışanlarını Sevindirecek İmza..!

Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından, belediyede çalışan memurlara sosyal denge tazminatının verilmesi için Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) ile sözleşme imzalandı.Belediyede çalışan 21 memur için yapılan sözleşmede BEM-BİR-SEN Afyonkarahisar Şube Başkanı Murat Gürsan ve Şuhut Belediyesi Temsilcisi Mehmet Küçük hazır bulundu.

İmza törenin ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt, her zaman çalışanların yanında olduklarını ve onların daha iyi koşullarda çalışmasını ve hayatlarını idame ettirebilmesi için çalıştıklarını kaydetti. Başkan Bozkurt, belediye bünyesinde çalışan tüm memur personeli ilgilendiren sözleşmenin hayırlı sonuçlara vesile olmasını temenni ettiğini kaydetti.

Şuhut Sendika Temsilcisi Mehmet Küçük ise sözleşmenin hem belediye hemde personel memurlar için hayırlı olmasını temenni ettiğini belirterek, “Belediye Başkanımız Recep Bozkurt döneminde bugüne kadar hiç bir personel haklarından mahrum edilmedi aksine hakları genişletilerek personelin daha verimli çalışması sağlandı. Bu nedenle Belediye Başkanımız Sayın Recep Bozkurt’a belediye personeline göstermiş olduğu ilgiden ve her zaman vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

sbelediye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.