Güncel Haberler

BELEDİYE DÜĞÜN SALONUNDA MELAMİN TABAKLA HİZMETE DEVAM…

Şuhut Belediyesi Düğün Salonu daha kaliteli hizmet ve daha ferah bir ortamda hizmet vermek için tadilat yapıldığı, ses, sahne, ışık sistemleri, gelin odası, pasta odası ve nikah memurluğu odası da modernize edildiği, duvar ve sütun kaplamaları, tavan kaplamaları, sahne düzenlemesi, kapı ve pencere değişimi, havalandırma sistemi, boya ve badana işlemleri gerçekleştirilirken; Masalar ve sandalyeler eski şekli ile kullanıma sunulması, Sandalyelerin elden geçirilmediği, bazılarının altlarının vidalarının çıkık olduğu gözlenirken, melamin tabakların kullanılmaya devam edilmesi, tatlı ve salatanın tek kullanımlık plastik tabaklarda verilmesi, bardakların tek kullanımlık olması, kaliteli hizmet bu mu dedirtirdi. ?

Şuhut belediyesi düğün salonunda verdiği hizmet kalitesini porselen tabak, 18/10 çelik nikel çatal-kaşık ve cam bardakla vermekten uzak sandalyeleri örtü ile daha şık ve alımlı yapmayı, masaları modern ve hijyenik hale getirmeyi; hizmet olarak görmeyen modernizasyon Şuhut halkı tarafından yadırganıyor. Vatandaşlar  bu eksikliklerin giderilmesi ile düğünlerini gönül rahatlığı içerisinde belediye düğün salonunda yapabileceklerini ifade ediyorlar.

 

 

Fotoğraf-0162

3 comments

  1. İsabetli olmuş bende bugün başkan beye bu konuyu aktarmak için çıktım ilçe dışında imiş çok teşekkür ederim,yine konuyu kendisine aktaracağım İnşaallah yakışan servis malzemeleri alınır,çünkü insanımız en iyisine ,sağlıklısına layıktır.

  2. Evet bende geçen gün düğün salonunda idim herşeyiyle vasat bir düğün salonu. İki Üç servis yapan çocuk var düğün bitti yemek serviside düğünle birlikte bitti. Halbuki büyüklük olarak teras olarak herşeye müsait bir salon WC ler vasat. İyi bir mimarla herşey gözden geçirilmeli. Daha küçük kasabalarda bile bundan daha güzel hizmet veren düğün salonları var. Ak Parti olarak daha güzelini yapmamız lazım….

  3. Belediye yemek isini almadan once biz veriyoduk ve butun suhut halki memnundu profesyonel asci ve garsonlarla yapilacak bir isi toplama elemanlarla yapilirsa daha fazla bisey beklemekte mantiksizlik olur….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.