Güncel Haberler

“Bana ateist diyenleri Allah’a havale ediyorum”

Erdal Çınar’dan zehir zemberek açıklamalar;“Bana ateist diyenleri Allah’a havale ediyorum”

Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi’nde aday olması beklenen ilçemizin önde gelen siyasetçilerinden Erdal Çınar, kongre süreci ve İlçe Başkan Adaylığı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“SİYASETTE HİZMET KAZANDIRMAKLA YARIŞILIR İFTİRA ATMAKLA DEĞİL”

Kongre sürecinde şahsı hakkında planlı bir şekilde karalama kampanyası yürütüldüğünü dile getiren Erdal Çınar, siyasetin hizmete dayalı bir bayrak yarışı olduğunu dile getirdi. Günümüzde siyasilerin memleketine hizmet kazandırmada değil de birbirine çamur atmada yarışmalarını ahlaki bulmadığını vurgulayan Çınar açıklamasına şu sözlerle devam etti ; “Adalet ve Kalkınma Partisi 4. Olağan Kongresi ile ilgili olarak bugüne kadar yaşanan gelişmeleri siz değerli hemşerilerimle paylaşmak istiyorum. Bundan 1 ay önce Sayın Bakanımız, değerli ağabeyimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile yaptığımız bir görüşmede Ak Parti Şuhut İlçe Başkanlığı için adaylığım söz konusu oldu.

Bu günden sonra hakkımda olmadık dedikodular yayıldı, şahsıma iftiralar atıldı ve gıybet yapıldı. Ne yazıkki bu iftiraları yapan grup o kadar ifratına kaçtı ki; hakkımda Sayın Bakanımızın kafasında soru işareti oluştu. Bu iftiralar öyle bir hal aldı ki beni ateist olduğum dahi iddia edildi. Bu ağır iftiralar karşısında metanetimi koruyarak iftirayı atanların kirli tuzaklarına düşmedim. Asla karşı propaganda yapacak kadar küçülmedim.

Bugün gelinen nokta ile ilgili bana iftira atanları ve bu iftiralara itibar edenleri Allah’a havale ediyorum ve hakkımı helal etmiyorum. Şuhut kamuoyunun gerçekleri bilmeye hakkı olduğunu düşünerek bu beyanatı verme gereği duydum. Yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na başarılar dilerim. İnşallah ilçemize hak ettiği hayırlı hizmetleri kazandırma gayretiyle çalışırlar. Allah’a emanet olun.”

Kaynak : Şuhut Anayurt

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.