Güncel Haberler

ACAR YÜZME KUYRSU ÖĞRENCİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile her yıl olduğu gibi bu yılda, ilçemiz Suçıkan Park Tesisleri Yarı Olimpik Yüzme havuzlarında belediye tarafından öğrencilere yüzme kursu veriliyor.

Başkan Saffet Acar, Suçıkan Park Tesisleri Yarı Olimpik Yüzme havuzlarında kurs alan öğrencilere ziyarette bulundu. Acar, Yüzme kursu eğitmenlerinden öğrenciler hakkında bilgi aldı. Öğrenciler ile de sohbet eden Başkan Saffet Acar, bireysel ve grup olarak yapılan eğitimleri izledi. Kendi aralarında gösteri yüzme yarışı yapan öğrencilere Başkan Acar hakemlik etti.

Başkan Saffet Acar konuşmasında şunları söyledi; “Sizler güzel işler yapıyorsunuz. Bunların içinde deniz görmeyen çocuklar var, tatile gitme şansı olmayan çok çocuk var. Burada ki çocuklarımızı alıp bu tesiste istifade ettirebiliyorsak ne mutlu bize, geleceğimizin teminatı gençler, bu gençlerimize sahip olmamız lazım. Yüzme, en sağlıklı ve en iyi sporlardan bir tanesidir.”

Başkan Acar, Suçıkan Park Tesisleri Yarı Olimpik Yüzme havuzlarında kurs alan öğrenci velileri ile de görüşmelerde bulundu.

CGR_5348

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.