Güncel Haberler

ZAMLAR SAĞANAK GİBİ YAĞIYOR..

2013 Yıllı itibari ile zamlar sağanak haline dönüştü. Vergilerde yapılan artışları, Trafik cezaları takip ediyor. Son olarak sigaraya yapılan yüksek zamlar ve diğer sigara üretiçileriğnin zamlarıda sırada olması nedeni ile sigara satıcıları rafları boşaltarak zamları beklemeye başlamışlardır.

 Sigara tüketicileri ancak eş ve dostlarından sigara temin eder bir durumla karşı karşıya kalmışlardır. Satıcılar boş rafları göstererek sigaranın bulunmadığı için satış yapamadıklarını söylemektelerdir. 1970 lerde tezgah altından satışları anımsatan görüntüler ile karşı karşıya gelen vatandaşlar;  Bu kadar yüksek yapılan zamları eleştiyorlar. 1970 lere döndük sigara tezgah altına indi diyorlar.

 

2 comments

  1. sanki iyi bi şeylere zam geldi içem sigaraı verme trafik cezalarına düşme hiç bir hükümet zam yapmıyordu 3 lü kmhp-anap-dsp unutmadık

  2. hiç şaşırmadım, hiç kimseye diyeceğim yok. bizi oyumuzu sahip çıkıp, irademiz doğrultusunda kullanamıyorsak şikayet hakkımız yok. iktidara a partisi, b partisi gelmiş hiç bir şey değişmez. sistem çarkı fakir, dar gelirliden alıp, sermayedarlara aktarıyor. Türk milleti olarak hangi dönemde rahat yaşam sürdük ki, bugünkü sistemi şikayet edelim. bundan böyle cezası bin lirada olsa oy vermeyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.