Güncel Haberler

YOL…

İnsanlık Tarihinin başlangacından bu zamana yollar hep önemini korumuştur. Anadolu dünya medeniyetlerine hem ev sahipliği yapmış, hemde köprü olmuştur. Bulunduğumuz coğrafyasında Anadolunun kilidi olmuştur. Ticaret yolları ve doğu ile batıyı birleştiren yollar hep bu coğrafyadan geçmektedir. Geçmişte de böyledir. Gelecekte de böyle olacaktır.

Gelelim günümüze Akp iktidarı 16. Yılını tamamlamak üzeredir. İlimizin gururu bakanımız Prof.Dr. Veysel Eroğlu kabinede 11. Yılını tamamlamak üzeredir. Ülkemize ve ilimize bir çok hizmetleri olmuştur. Daha fazla hizmetler yapmasını canı gönülden istemekteyiz.

Afyonkarahisar-Şuhut bölünmüş yolun ilk müjdesini Eski Başbakanlardan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu 5. Afyonkarahisar Akp il kongresinde verdi. İlgili birimler hemen ihale aşamasını tamamladı. 2015 yılının temmuz ayında ihalesi yapılarak ilgili firmaya yer teslimi yapıldı.
Bakanımız Prof.Dr. Veysel Eroğlu’nun gayretleri ile öncelikli olarak salar kasabası ve çevresi olmak üzere kamulaştırmaları da tamamlandı.

Bakanımız Prof.Dr. Veysel Eroğlu bu yol projesi ile ismini ilçemize altın harflerle yazdırmıştır. Hizmetleri nesiller boyu devam edecektir. Başta Şuhutlu hemşerileri olmak üzere yolu kullanan tüm insanların hayır dualarını alacaktır.

Sayın Cumhurbaşkanımız devam eden projelerin başta olmak üzere bitirilmesi talimatları da tüm kamuoyunun malumu olduğu üzere, Bir vatandaş olarak soruyorum: “Afyonkarahisar-Şuhut bölünmüş yolun” ne zaman tamamlanacaktır.

Abdullah Umurhan

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.