Güncel Haberler

Valimiz Hakan Yusuf Güner, Kamu Sen’e bağlı sendikaların ziyaret etti.

İadeyi ziyaretleri kapsamında Valimiz Hakan Yusuf Güner, Kamu-Sen ve Kamu Sen’e bağlı  sendikaların Şube Başkanlığını ziyaret etti.

Valimiz Hakan Yusuf Güner, Afyonkarahisar’daki sendikaların temsilciliklerinin yönetim kurulu üyeleri ve sendikalara bağlı iş kolu şube başkanları ve temsilcileri ile bir araya gelerek  görüş alış verişinde bulundu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren sendika temsilcileri, Valimiz Hakan Yusuf Güner’i sivil toplum örgütlerine verdiği önemle tanıdıklarını, bu durumdan çok mutlu olduklarını ve Sayın Valimiz’in insanlara ve fikirlerine verdiği önemler sayesinde sivil toplum örgütlerinin çok daha etkin bir şekilde çalışabileceklerini belirttiler.

Valimiz Hakan Yusuf Güner’in önderliğinde insanların faydasına olacak projelerde önemli bir rol almak istediklerini, zaten Sayın Valimizin kendilerine bu doğrultuda talimat verdiklerini, bu anlamda Valimiz Hakan Yusuf Güner’in koordinesinde her türlü projede seve seve yer alacaklarını ifade ettiler.

 

vali1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.