Güncel Haberler

Ülkü Ocakları İftar’da basın mensuplarıyla bir araya geldi

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, iftar yemeğinde basın mensupları ile bir araya geldi. Ramazan ayında birik ve beraberliğin en üst noktaya çıktığını söyleyen Diler, gençlerin bilinçli bir nesil olarak yetişmesi noktasında önemli bir görev üstlendiklerini söyledi.

Her yıl geleneksel hala gelen iftar buluşmalarında Afyonkarahisar Ülkü Ocakları, basın mensupları ile bir araya geldi. İlimiz yerel basını ülkü ocaklarında yetişen gençlerle beraber iftar etme imkanı buldu. İftar yemeğinde, konuşan Afyonkarahisar Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, her günümüzün, her anımızın Ramazan bereketi ve coşkusu içerisinde geçmesini diledi. Diler, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayına bizleri kavuşturan Cenab-ı Hak’a şükrediyorum. Ülkü ocakları olarak, özellikle üniversite, lise ve ortaokul düzeyi olmak üzere bilinçli bir genç nesil yetiştirmek için üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Özellikle akademik anlamda önemli projeler üzerinde bir birinden değerli isimlerle gençlerimizi bir araya getiriyoruz. Ülkücü camia olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hep birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için çalışmaya devam edeceğiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.