Güncel Haberler

Şuhut’ta Camiler Ramazan Ayına Hazır…

Şuhut Belediyesi ekipleri ilçe genelinde bulunan tüm camileri dip köşe temizleyerek rahmet ve bereket iklimi Ramazan’a hazırlıyor.
Kovid-19 kısıtlamaları nedeniyle 2 yıl süreyle ara verilen toplu Teravih namazlarının yeniden başlamasıyla oluşacak kalabalığı da dikkate alan Şuhut Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini hijyenik bir ortamda yerine getirebilmeleri amacıyla camilerde ramazan öncesi hummalı bir temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor.

İlçe merkezinde bulunan 23 camide uygulanan temizlik hakkında açıklama yapan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’’Ekiplerimiz aralıksız bir şekilde cami ve mescitlerimizde temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Çok şükür pandeminin o sıkıntılı günlerini geride bıraktık. İnşallah bu Ramazan o özlediğimiz teravihlerimizi yeniden yaşayacağız. Vatandaşlarımızın ramazan coşkusunu hep birlikte doyasıya gönül huzuru ile yaşayabilmeleri için hijyen bakımından tedbirlerimizi aldık. Biz, tabi koronavirüs sürecinde camilerimizi sürekli olarak dezenfekte ediyorduk, şimdi ramazan öncesi bu çalışmalarımıza yeniden ağırlık verdik.
Ramazan ayının huzur içinde geçirilebilmesi için üzerimize düşen görevleri büyük bir özveriyle tamamlıyoruz. Tüm hemşehrilerime hayırlı Ramazanlar dilerim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.