Güncel Haberler

Şuhut İlçe Emniyet Müdürü A.Sadık Semerci Görevden alındımı…

Şuhut İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Sadık Semerci’ye yer değişikliği oldu. .2012 yılı ortalarında Hakkari’nin Çukurca ilçesinden Şuhut’a tayin olan Semerci ilçemizde trafik denetimlerini artırarak ölümlü trafik kazalarının % 60 oranında azalmasında etkin görev almıştı.

İlçemizde  görev yapıyor olmaktan mutluluk duyduğunu her ortamda dile getiren Emniyet Müdür Vekili Ahmet Sadık Semerci’nin ani olarak ilçemizden ayrılacak olması üzüntü ile karşılandı. Vatandaşlar bu ani görev değişikliğinin arkasında Bakan Prof.Dr. Veysel Eroğlu’nun ilçemizde verdiği iftar yemeğinde Siyasilerle oluşan bir diyaloğun neden olabileceği ifade ediliyor.

 

 

3 comments

  1. Aslı esası olmayan haberleri yayınlamak, habercilik sorumluluğuyla ne kadar bağdaşır. Bu işi siyasilerin keyfine ihtimalen bağlamak ne kadar doğrudur. 11 ayda bir emniyet yetkilisi görevden uzaklaştırılıyorsa, herhalde bunun idari yönden sakıncalı bir durumu tespit edilmiştir. Müdüre destek çıkacağız, derken deşifre ettiğinizin farkında mısınız? Şayet iddalarınız doğruysa, sevilen müdür, halkın temsilcisine ve sayın Bakan’ın misafirine külhanbeylik mi yapmalıydı?

  2. Eğer Şuhut EM.Müdür.V.Ahmet Bey siyasi çıkar uğruna görevden alındı ise bunu nefretle kınıyoruz.

  3. Bir defa herkes hadini bilse kötü şeyler olmaz.kİMSE KİMSEYE KABA davranmaz.Siyasi olmak herşeyi yaparım anlamına gelmez,Aslında siyasiler vatandaştan daha dikkatli olmak zorunda onlar vatandaşın temsilçisi.Ama nerde siyasi kimlik almış bir kişi kendini her yetki kendisinde biliyor. Ama çoook çahilce bir anlayışşşşş…..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Temmuz 2024
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031