Anasayfa / Manşet / Recep BOZKURT’la Yola Devam…

Recep BOZKURT’la Yola Devam…

Malatya’da yayın yapan bir internet sitesi AKP Belediye başkan adaylarının tam listesini yayınlamıştır. Yayınlanan listede Şuhut Belediye Başkan Adayı olarak Recep BOZKURT’un kesinleştiği iddia edilmiştir.

Sayın Bakanımız Prof.Dr. Veysel EROĞLU’na yakın kaynaklarda yola Belediye Başkanı Recep BOZKURT ile devam edecekleri ifade edilmektedir. İlçemizde başkan adaylarının yayaş yavaş kesinleştiği; İşin açıklama boyutuna geldiği görülmektedir.

 

http://www.malatyaaksiyon.com/haber/1226/malatya-merkez-ve-ilce-aday-listesi.html

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

3 yorum

  1. Yazık oldu şuhuta.Eğer bu adayla giderse hem şuhuta hem Bakana yazık olaçak.Bakanın memleketinde büyük ihtimal belediye gidecek

  2. CESUR/YILMAZLAR.

    Yanıncılığın bu kadarına pes Malatya Şuhut Belediye adayı belli Şuhutta hala belli değil.recep başkan akp aday olusa çooook zor ihtimal.KA-ZA-NA-MAZ.

    • bundan 4yıl öncede recep bozkurt kazanamaz diyordunuz şimdi yine aynı tezgah ama aktörler farklı recep bozkurt -ta halkta kazanacak şuhut akp ile yola devam edip yıllardır hasret kaldıgı hizmetleri almaya devam edecek durmak yok şuhut için koşmaya devam recep başkan şimdiden hayırlı olsun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.