Güncel Haberler

PAZAR YERİ YAPILMAYACAK MI..!

2014 Seçimleri öncesi “Daima Millet, Daima Hizmet.” sloganı ile halkın önüne çıkan belediye başkanımız Sayın Recep Bozkurt 60 proje yapacakları sözünü vererek bakanımız Sayın Prof Dr. Veysel Eroğlu ile beraber destek istemişlerdi. Şuhut halkıda bakanımız ve başkanımıza muazzam bir destek vererek iktidarlarını taçlandırmıştı.

Aradan gecen 50 aya rağmen önemli projelerin uygulanmadığına üzülerek tanıklık ediyoruz. İlçemiz için önemi ve önceliği olan halkımızın daha modern bir ortamda alış verişini yapması için, Esnafımızın hijyenik bir ortamda kışın soğuğundan korunaklı, baharın yamurlarına ve rüzgarlarına dayanaklı, yazın güneşten ve sıcaktan muhafazalı bir ortamda ticaretlerini yapmaları için sözünüzü tutarak MODERN PAZAR YERİ projenizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Aynı zamanda esnafın sergi açtığı günler haricindede bu alanlar farklı amaçlarda da kullanılıyorlar. Çeşitli yemek organizasyonları, düğün, sünnet ve mevlüt etkinlikleri, veya büyük afetlerde sığınma ve toplanma alanlarına dönüştürüle biliyor. Afyonkarahisar İlimiz semt pazarlarında örnekleri mevcuttur.

Şimdi başkanımıza soruyoruz; PAZAR YERİ YAPILMAYACAK MI..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.