Güncel Haberler

Parsak’a Şuhut’ta sevgi seli.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mehmet Parsak, Şuhut ilçesine çıkarma yaptı. Parsak, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Mehmet Parsak 22 Mehmet Parsak 21

 

 

 

 

 

 

Sabah ilk saatlerde muhtarlarla biraraya gelen Parsak, ardından vatandaşlarla kucaklaştı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Mehmet Parsak, onların sorunlarını dinledi. Sorunlara, dertlere Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında çare olunacağını ifade eden Parsak, MHP’nin seçim beyannamesini anlattı. Parsak’ın yakın ilgisinden memnun olan ve MHP’nin vaatlerini beğenen bazı AK Partili vatandaşlar, “AK Parti kurulduğu günden bu yana hep destek olmuştuk. Ancak bu defa oyumuz MHP’ye olacak. Çünkü artık AK Parti’den bıktık. Hizmet yapıyormuş gibi, halkını düşünüyormuş gibi yapıp bizi hep kandırdılar. Doğru-dürüst hiçbir şey de yapmadılar. Görebildiğimiz yol ve hastanelerin dışında yapılan, bizlere hitap eden hizmetleri bile yok” dediler.

Mehmet Parsak 20 Mehmet Parsak 19

 

 

 

 

 

 

 

İŞSİZLİK VE YOKSULLUK AZALACAK

Parsak ise, “Sabredin, az kaldı, 7 Haziran’dan sonra inşallah iktidara geldiğimizde hizmet nasıl yapılırmış herkes görecek. AKP’nin anti demokratik, hukuk tanımaz, özgürlükleri kısıtlayıcı bozuk düzenine son vereceğiz. Hükümetin devletin kurumları milli ve manevi değerlerimiz ile vatandaşlarımız üzerinde oluşturduğu tahribatı onaracağız. Bu dönemde, terörü tamamen bitirerek toplumsal huzur ve güveni temin edeceğiz. İşsizlik ve yoksulluğu önemli ölçüde hafifleteceğiz. 2016-2019 yıllarında, yıllık ortalama yüzde 5,2 büyüme ve 700 bin istihdam sağlayacağız. Dönemin sonunda 1,1 trilyon dolara, kişi başına milli gelir 13,300 dolara, ihracat 238 milyar dolara erişecektir, istihdam 29,1 milyon kişiye ulaşacaktır” dedi.

Mehmet Parsak 18 Mehmet Parsak 17

 

 

 

 

 

 

 

REFAH PAYINI ÇOĞALTACAĞIZ

Emeklilere Mart ve Eylül aylarında 1400’er lira olmak üzere yıllık iki asgari ücret tutarında emekli desteği hakkı tanıyacaklarını müjdeleyen Parsak, “Cumhurbaşkanı milletvekili emeklisi aynı tutarda ödenek alacaktır. Emeklilerin banka promosyonu alabilmelerinin önünü açacağız. Esnafımızın emekli aylığından kesilen SGK primini kaldıracağız. Sağlık hizmetinde alınan ek ücret ve katılım payı uygulamasına son vereceğiz. Emeklilerimizi enflasyona ezdirmeyeceğiz, emekli aylığı zammını özel bir endeksle belirleyeceğiz. Emekli aylığı hesabından refah payını çoğaltacağız. Yaşa ve prim gün sayısına takılanların mağduriyetini mutlaka gideceğiz. Kadın istihdamını yaygınlaştıracağız” diye konuştu.

Mehmet Parsak 16 Mehmet Parsak 11 Mehmet Parsak 10 Mehmet Parsak 9 Mehmet Parsak 8 Mehmet Parsak 7 Mehmet Parsak 6 Mehmet Parsak 5 Mehmet Parsak 4 Mehmet Parsak 3 Mehmet Parsak 2 Mehmet Parsak 1

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.