Güncel Haberler

PARSAK: “YÜCE PEYGAMBERİMİZ SEVGİNİN SİMGESİDİR”

Olucak Köyü’nde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Kutlu Doğum Haftası’na MHP Heyeti tam kadro katıldı. Peygamber Efendimiz (sav)’in dünyaya sevgi tohumu ektiğini söyleyen MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Parsak, şu an en çok ihtiyaç duyulan şeyin anlayış ve sevgi olduğunu ifade etti

Merkeze bağlı Olucak Köyü’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programı bu yılda büyük beğeni topladı. Çevre köy ve kasabalardan insanlarında akın ettiği programa MHP heyeti 3 otobüs olarak katıldı. MHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Parsak, Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, il ve merkez ilçe yöneticileriyle birlikte çevre köylerin MHP temsilcilerinin katıldığı programda Kur’an-ı Kerim okunarak lokum dağıtıldı.

Programa katılan ve büyük ilgi gören MHP 1. Sıra Milletvekili adayı Mehmet Parsak dünyanın şu an en fazla ihtiyacı olan şeyin sevgi olduğunu ifade etti. Peygamber Efendimizin (sav) doğumundan Allah’ın huzuruna gittiği ana kadar dünyaya sevgi seli oluşturduğunu ifade eden Parsak, “Yüce peygamberimiz sevginin, anlayışın simgesidir. O’nun verdiği barış mesajlarına şu an fazlasıyla ihtiyacımız var. İslam dünyası üzerinde oynanan kirli emeller ancak birlik olarak ortadan kaldırılabilir” dedi.

olucak (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.