Güncel Haberler

Ozan Arif Şirin ve şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı.

Mekânları Cennet Olsun
Türk milliyetçilerinin efsane Ozan’ı Arif Şirin ve Ege Üniversitesinde ülkücü gençlerle karşıt görüşteki gençler arasında çıkan kavgada öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu vefatlarının yıl dönümünde Sandıklı İYİ Parti İlçe teşkilatı tarafından unutulmadı.
Türk milliyetçilerinin efsane Ozan’ı Arif Şirin ve şehit Fırat Yılmaz çakıroğlu’nun aziz ruhu’nun anısına kuran-ı kerim ve mevlüd-ü şerif okutularak Sandıklı halkına lokma ikramında bulunuldu.
İYİ Parti İl Başkanımız Muhammet Mısırlıoğlu’nun il dışında olması nedeniyle katılamadığı programda konuşan Sandıklı İYİ Parti ilçe Başkanı Avukat Emir Erkalan “Türkiye Cumhuriyeti var oldukça bizler pkk,fetö-pyd gibi Türk ve vatan düşmanlarının daima karşısında olacak ve vatanımızı kanımızın son damlasına kadar savunacağız.
Türk milliyetçilerinin efsane Ozan’ı Arif Şirin ve şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na Allahtan rahmet diliyoruz, mekânları cennet olsun. Bu günde bizi yalnız bırakmayan Sandıklı halkına şükranlarımızı sunuyorum” dedi.
Mevlid programı vatandaşlara lokma ikramı ile sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.