Güncel Haberler

Mısırlıoğlu iktidara yüklandi.

İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve il yönetimi mazbatalarını aldılar

Basın toplantısı öncesi yeni seçilen İYİ Parti yönetimi basına tanıtıldı.

İyi parti Afyonkarahisar il başkanı Muhammet Mısırlıoğlu iktidara yüklandi. Konuşmasında Mısırlıoğlu; Değerli arkadaşlar, bildiğiniz gibi geçtiğimiz Pazar günü 3. Olağan il kongremizi büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirdik.
Büyük bir demokrasi şöleni yaşandı diyebiliriz. Daha önce 17 ilçemizde ve merkez ilçemizde de aynı birlik beraberlik duygusu çerçevesinde kongrelerimizi tamamlamış ve tazelenmiş kadrolarımızla 2023 seçimlerine hazırlanmaya söz vermiştik.
İl kongremize katılan, coşkumuza ortak olan, bana inanan güvenen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Gece gündüz, kar kış demeden çalışacağıma ve bana duyulan güveni boşa çıkarmayacağıma bir kez daha sizlerin huzurunda söz veriyorum.
Allah’ın izni ve milletimizin teveccühü ile İYİ Parti’mizi Afyonkarahisar’da birinci parti yapacağız inşallah…

Biliyorsunuz kimsenin sesini çıkaramadığı konularda biz cesur İYİ’ler olarak dik duruyoruz, sesimizi kısmaya çalışanlara inat yanlışları muhatabının yüzüne haykırıyoruz.

Değerli basın mensupları , Kıymetli Afyonkarahisarlılar ilimizin sorunlarına değinmeden önce ülkemizin gündeminden kısaca bahsetmek istiyorum.

Ortalık yangın yeri yeri.
Şeker %340 zam, Doğalgaz %300 zam, Elektrik %260 zam, Benzin %238 Zam ,Ayçiçek yağı %210 zam. Ete süte %195 zam, Mutfak tüpüne %190 zam, Ekmeğe una %180 zam, Ulaşıma %175 zam, Otogaza % 162 zam
Yolsuzluk Algı Sıralaması’nda;180 ülkede 96. sıradayız. Son 10 yılda 43 sıra,2018’den beri 18 sıra geriledik. En çok gerileyen üç ülkeden biriyiz. Diğerleri Liberya ve Lesotho!
Enflasyon gibi yolsuzluğun da, yoksulluğunda sebebi üç harfli: RTE
Enflasyon Dünya’da artıyor diyorlar. Avrupa’da ortalama %11,5. Ama TÜİK enflasyon düştü dedi. Nasıl film ama? Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.