Güncel Haberler

Minikler kep attı…

Kurtuluş İhsan Küçükarslan ilköğretim okulu ana sınıfları Ölmezoğlu Düğün Salonunda yaptıkları gösteri ile kep attı Pamuk Şekerleri ve Sevgi Çiçekleri sınıflarının yaptığı gösteri büyük ilgi gördü.Anasınıfı gösterilerine İlçe Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR,İlçe Milli Eğitim Müdürü Nilkan GÖRAL,Kurtuluş İlköğretim Okulu Müdürü Necip ŞENBABA,Öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.İzinli olarak Yurtdışında bulunduğundan Belediye Başkanı Recep BOZKURT gösterilere katılamadı.
Pamuk Şekerleri Sınıfı ve Öğretmen Meliha Çoban,Sevgi Çiçekleri Sınıfı ve Öğretmen Mürüvet Balım tarafından hazırlanan gösterilerde,Sevgi çiçekleri’nin Halk oyunu gösterisi,Pamuk şekerleri’nin ise Anadolu Ateşi gösterileri’nin yanı sıra bir çok gösteri ve şiirlerle devam eden programa Pamuk Şekerlerinin Sema Gösterisine ilgi yoğundu.
Program sonunda her iki sınıfın beraber kep atmaları ile son bulan programda ilk mezuniyetlerini yaşayan miniklere diplomaları İlçe Kaymakamı Eyüp Çalışır ve Milli Eğitim Müdürü Nilkan Göral Tarafından dağıtıldı.

Şuhut Belediyesi Olarak Geleceğimizin teminatı olan Miniklerin ilk mezuniyet törenlerinin hayırlı uğurlu olmasını ve başarılı bir eğitim-öğretim hayatı diliyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.