Güncel Haberler

Millet Bahçesi Yapıyorlar…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Afyonkarahisar İl Genel Değerlendirme Toplantısına katılan Bakan Kurum yoğun programı ve Covid-19 tedbirleri kapsamında Şuhut Millet Bahçesinin ilk fidanını toprakla buluşturma ve temel atma törenine telekonferans yöntemiyle katıldı.
Şuhut’ta düzenlenen törene Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş. Müh. Ali Diren, İl Genel meclisi üyesi Umut Eroğlu, Şuhut Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Yassıkaya, Şuhut Emniyet Müdürü İbrahim Dağaslan, Daire amirleri, Şuhut Belediyesi personelleri, ihaleyi üstlenen firma yetkilisi Mert Ali Coşkun Artuk ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
Canlı bağlantıda ilk olarak konuşan Bakan Kurum ”140.000 m2 alana sahip olacak olan Şuhut Millet Bahçesini bölgenin ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarladık. Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u tebrik ederim çok güzel bir yer tespit etmişler. Şimdiden Şuhut’a ve Afyonkarahisar’a hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim”dedi. Bakan Kurum sözü Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz’a bıraktı. Kaymakam Kaçmaz da yaptığı açıklamada emeği geçen herkese teşekkür etti.
Son konuşmacı olarak Başkan Bozkurt”Zafer meşalesinin yakıldığı, şehitler diyarı Şuhut’umuzdan tüm haziruna saygı ve sevgilerimi sunarak hepinizi Allah’ın selamı ile selamlıyorum. Bugün Şuhut’un çehresine ve vizyonuna vizyon katacak yaklaşık 25 milyon tl lik mega projemiz Şuhut Millet Bahçesinin ilk fidanını toprakla buluşturmak için birlikteyiz.dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.