Güncel Haberler

MHP ilçe kongreleri Kocatepe ile taçlandı

26 Ağustos Çarşamba günü Şuhut ilçesinde başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Teşkilatının ilçe kongreleri, 29 Ağustos Cumartesi günü Çay ilçesinde sona erdi. İlçe kongrelerinin tamamına katılan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve İl Başkanı Mehmet Kocacan, 30 Ağustos günü ise yeni seçilen 17 ilçe başkanı ile birlikte Kocatepe bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe kongreleri Sinanpaşa, Bayat, Çobanlar ve Çay ilçesinde gerçekleşmesinin ardından 17 ilçe de tamamlanmış oldu. MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ve İl Başkanı Mehmet Kocacan, 30 Ağustos günü ise yeni seçilen 17 ilçe başkanı ile birlikte Kocatepe bir araya geldi. Haftasonu 4 ilçe de yapılan ilçe kongrelerine MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, il yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı A. Timur Bayram ve delegeler katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.