Güncel Haberler

MHP DE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR…

Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, Afyon Ülkü Ocakları İl Başkanı Emre Burak Tağ, Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Orhan Okur, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin katıldığı esnaf ziyaretleri devam ediyor.

Milletvekili Kemalettin Yılmaz ve beraberindeki heyet Pazar günü Afyon Galericiler Sitesi, Açık oto pazarı ve köy garajına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf, satışların durma noktasına geldiğini belirterek alışverişin olmayışından şikâyetçi oldular.

Esnafın sıkıntılarını yakından bildiğini belirten Yılmaz, konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “ TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte Afyondaki ziyaretlerimize devam ediyoruz. Tatil süresi boyunca esnafımızın, köylümüzün sorunlarını birinci ağızdan duymak ve sorunlarının dile getirilmesi için buralardayız. Sadece seçim dönemlerinde değil seçim haricinde de vatandaşlarımızın ayağına gitmek sureti ile onların ellerini sıkmak, problemlerini dinleyip bu problemlerin çözümü noktasında katkı sağlamak temel vazifelerimizden birisidir. ” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.