Güncel Haberler

MHP de ilk kongre Şuhut’tan başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde kongreler başladı
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Partisinin 13.Olağan Büyük Kongresini Afyonkarahisar’da başlattı. Şuhut, Sandıklı, Dinar, Kızılören ve Hocalar ilçesinde gerçekleşen kongrelerde konuşan Milletvekili Taytak, ‘İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik. Kazanan Türkiye olacak’ sloganıyla kongrelerin devam ettiğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar teşkilatında ilçe kongreleri başladı. İlçelerde yapılan tüm kongreler koronavirüs (covid 19) tedbirleri altında, sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirdi. İlk İlçe Kongrelerini 98 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının milli mücadelenin en önemli safhası olan Büyük Tarruz’un başladığı topraklar olan Şuhut’ta gerçekleşti. Şuhut İlçe Kongresi’ne divan başkanlığı yapan Milletvekili Taytak, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, il yönetimi ve delegeler katıldı. Şuhut Kongresi’nin ardından Sandıklı, Dinar, Kızılören ve Hocalar ilçelerinde kongreler gerçekleştirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.