Güncel Haberler

Meral Akşener’e Dinar’da Yoğun İlgi…

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Dinar Suçıkan Park Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı ve akabinde Atatürk Parkında Dinarlı vatandaşlara hitap etti.
Denizli Mitinginden sonra ilçeye gelen ve coşkulu yoğun bir kalabalık tarafından Suçıkan’da karşılanan Meral Akşener burada Dinarlı vatandaşlarla iftarını açtı.
Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, İYİ Parti Dinar İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen programa Dinar’ bağlı köylerden de yoğun iliği vardı. Özellikle Çöl Ovası olarak adlandırılan bölgede bulunan Haydarlı, Tatarlı, Kınık, Çiçektepe ve diğer köylerden otobüslerle ilçeye gelen yöresel kıyafetli kadınlar programın ilgi odağı oldu.
Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener ile birlikte fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar büyük bir izdihama neden oldu. Suçıkan Park Tesislerini dolduran Dinarlılar Akşener ile görüşerek seçimlerde destek sözü verdi.
Akşener Suçıkan Park Tesislerinde yaptığı İftarının hemen ardından Atatürk Parkında toplanan kalabalığa seslendi. Yoğun yağmur yağışına rağmen alanı ter etmeyen vatandaşlar Meral Akşener’i burada dinledi.
Meral Akşener halka hitabında şunları söyledi, ““Bu meydanda Cumhurbaşkanı diye bağıranların çoğu kadınlar. Kadın bir şeye karar vermişse gereğini yapar. İstiklal mücadelesinde de böyle. Oldu Kadınlarımız böyle yüksek bir ses veriyorsa bu iş olmuş demektir. Dediniz ki çık öne yürü arkanızdan geliyoruz. Önce kadınlarım sonra geçler. İYİ Parti millete güvenerek kurulduDemem o ki çalış dediniz çalıştık. Bugün 24 Haziran için şehir şehir gezmeye başladık. Diğer adaylara başarılar diliyorum. İnşallah milletimiz sandıkta gerekeni yapacak ve bu arkadaşlarımızı tatile gönderecek.Cenabı Hak’ka sözüm olsun, bu ülkede adaleti, hukuku sağlayacağız. BU devletin açını doyurmasını görev bileceğimiz.Rüşveti yok edeceğimiz uyuşturucu kaçakçıları ile savaşacağımı. Allah’ın izni ile Suriyeli kardeşlerimizi evlerine güvenli bir şekilde göndermeyi görev bileceğim.Bu ülkeyi 5 yıl içinde üreten mutlu bir ülke haline getirmeyi Allah’ın huzurunda sizlere söz veriyorum.” Dedi.
Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Konuşmasının ardından çok sevdiğim, saydığım ve ağabeyim olarak nitelendirdiği Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ile kucaklaşarak, Dinar’dan Afyonkarahisar’a hareket etmek için ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.