Güncel Haberler

Köksal’dan Ramazan Bayramı mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Ramazan Bayramı’nın ülkemizde ve bütün dünyada huzur içerisinde geçmesini temenni etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında; sabır, ibadet, mağfiret, rahmet ve bereket ayı olarak kabul edilen Ramazan Ayı’nın geride kaldığını ifade etti.
GEÇMİŞ ÖFKELER, KİN VE NEFRET DUYGULARI BAYRAMLARDA SİLİNİR
Bayramlarda yaşanan hoşgörü, saygı, sevgi ve dostluk hislerinin her türlü kötülük ve fenalığın önündeki en büyük ilaç olduğunu dile getiren Köksal, “Geçmiş öfkeler, kin ve nefret duyguları bayramlarda silinir. Manevi iklimiyle bizleri kuşatan, bütün insanlığı iyiliğe ve güzelliğe sevk eden bir Ramazan Ayı’nı daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemizde ve bütün dünyada huzur içerisinde geçmesini, Ramazan Ayı’nın bizlere hatırlattığı değerlerle dolu olmasını diliyorum. Ramazan Ayı boyunca bir kez daha elimizdeki nimetlerin değerini, gariplerin, mazlumların halini, ahlak ölçüsü içerisinde yaşamanın kıymetini anlama fırsatı bulduk. Bayramlar bu değerleri yaşamanın ve yaşatmanın en önemli vesilesidir.” ifadelerini kullandı.
HUZUR VE MUTLULUK İÇERİSİNDE GEÇSİN
Köksal mesajının devamında şu vurguları kullandı:
“Bu vesileyle ülkemizde bayramların bayram gibi kutlanmasını, hakkın ve hukukun gerçekten benimsenmesini, bir vatandaşın ayağı yoldaki taştan incinse sorumluluk hisseden devlet yöneticilerinin göreve gelmesini temenni ediyorum. Bayram’ın ülkemize hak hukuk ve adalet getirmesini ülkemizde demokrasinin egemen kılınmasını diliyorum. Bütün vatandaşlarımızın ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bu bayramın huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.